KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109427
nr 1410 9427
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Oljemålning, Klippor. Signerad, daterad -94. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 24x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:51:24
3/8 13:18:51
100 kr
9/8 20:06:48
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth